زعفران صادراتی ایران

صادرات زعفران ،نحوه خرید زعفران صادراتی،چگونه زعفران صادراتی بخریم.فروش عمده زعفران چه مزایای دارد.چگونه صادرات زعفران داشته باشیم،از کجا زعفران صادراتی بخریم، انواع زعفران صادراتی ,قیمت زعفران صادراتی ,بسته بندی زعفران صادراتی ,انواع بسته بندی زعفران صادراتی ,فروش عمده زعفران صادراتی , بهترین زعفران صادراتی ایران , قیمت زعفران صادراتی ایران ,قیمت زعفران صادراتی به دلار , فروش زعفران صادراتی , مشخصات زعفران صادراتی ,.صادرات زعفران به چه صورت است و در کجا خرید زعفران صادراتی انجام دهیم.

در این مطلب سعی ما بر این است که به سوالات شما درباره خرید زعفران صادراتی (Buy Saffron) و در کل فروش زعفران  صادراتی به صورت کیلویی و عمده مطالبی را بیان کنیم.

فروش عمده زعفران صادراتی

قبل از شروع به خرید زعفران صادراتی اعلا ، بهتر است بدانید که چه مقدار و چه چیزی برای آن نیاز دارید. ایا چیزی در مورد قوانین کشور هدف می دانیم.آیا شرایط گمرک و نیز شرایط ترخیص زعفران از گمرک کشور های مختلف را می دانیم.بار ها شده که مشتریان طی تماس تلفنی درخواست خرید زعفران صادراتی از ما را نموده اند و پس از این پرسش که آیا از شرایط و ضوابط کشور هدف اصلاع دارید اضهار بی اطلاعی کرده اند و نیز مشکلاتی درباره ارسارل زعفران از ایران به اقصا نقاط دنیا ف که پیشنهاد ما به شما خواندن قوانین صادرات در ایران و کشور هدف برای صاردات زعفران به کشور های مختلف است.

برای پیدا کردن کاربردهای مختلف زعفران لطفا از صفحه «خواص زعفران» در وب سایت ما دیدن کنید. بر اساس اطلاعات در این صفحه شما می دانید که چقدر شما برا ی مصرف خود ویا سایر مصارف نیاز دارید.

برای شروع مراحل خرید عمده زعفران صارداتی درجه یک بودجه خود را در نظربگیرید و سپس محصول را مطابق با وزن ترجیح داده انتخاب کنید. در این مرحله، لطفا توجه داشته باشید که هزینه تحویل بستگی به شیوه ترجیحی تحویل و وزن زعفران است که شما خریده اید و یا سفارش داده اید (در هر صورت، هزینه ارسال زعفران نیز در مقوله صادرات باید مد نظر قرار گیرد). برای لذت بردن از خرید بالاترین کیفیت زعفران ما تمام تلاشمان رو میکنیم.

خرید زعفران صادراتی

خرید زعفران

زعفرانیک یک فروشگاه آنلاین برای خرید و فروش زعفران صارداتی  درجه یک به صورت کیلویی ،عمده و جزئی است

فروش زعفران صادراتی در تهران

ما درزعفرانیک ( فروشگاه اینترنتی زعفران) در حال تلاش برای معرفی گران ترین گیاهان دارویی زمین هستیم. در این راستا، این وب سایت را به عنوان فروشگاه اینترنتی آنلاین برای خرید زعفران درجه یک و اعلا ایران ایجاد کردیم. به این ترتیب، هر فردی که در هر قسمت از دنیا زندگی می کند قادر به خرید زعفران صادراتی اعلا و لذت بردن از بالاترین کیفیت زعفران است. زعفرانیک در ایران تاسیس شد تا ارتباط مستقیم با کشاورزان زعفران کشور داشته باشد. بنابراین، ما قادر به ارائه زعفران تازه و اصلی برای کاربران نهایی و با  قیمت بهینه ومناسب  هستیم. و به لطف استفاده از سرویس های اکسپرس و پست، ما قادر به ارائه آن  به نقاط مختلف ایران وجهان  هستیم. علاوه بر این، شما چیزهای بیشتری در مورد جنبه های مختلف این موضوع در قسمت مقالات ما یاد می گیرید.

ما در قسمت مقالات زعفرانی به شما اطلاعات مفیدی درباره استفاده از زعفران ، آشپزی با زعفران، خواص پزشکی و غیره می دهیم. . بله هدف ما این است : ایجاد راحتی و  شادی برای شما !

خرید زعفران صادراتی

فروش زعفران صادراتی

از کجا  زعفران صادراتی بخریم ؟ آیا  باید زعفران را اینترنتی خرید کنیم؟

زعفران گران ترین ادویه در جهان است و ” پادشاه ادویه جات ” نامیده می شود و نه برای هیچ چیز. زعفران دارای بسیاری از شواهد مبتنی بر شواهد بالینی اثرات بهداشتی، و از زمانهای قدیم جهت پخت  غذاهای خوشمزه و اصیل ایرانی به کار می رفته است، زیرا زعفران طعم و عطری بی نظیر دارد که در کمتر ادویه ای یافت می شود به همین دلیل به زعفران پادشاه ادویه جات گفته می شود.

فروش زعفران صادراتی

ارائه زعفران با گرید های مختلف جهت صادرات

این که آیا شما مایل به خرید زعفران صارداتی هستید و فقط یک بار در زندگی خود آن را امتحان کنید یا برای یک لحظه خاص غذای خاصی بخورید یا برای مقابله با برخی از بیماریها و یا مسایل  درمانی از زعفران استفاده کنید و یا برای صادرات زعفران این کار را انجام می دهید بسیار می تواند حائض اهمیت باشد.چون در موقع  مصرف زعفران اصل واقعا از خوردن واستفاده کردن از آن لذت خواهید برد.

 زعفران (زرپران) از لحاظ تاریخی در منطقه مدیترانه (نه آسیا) سرچشمه می گیرد و هنوز هم در مناطق اسپانیا، ایتالیا و یونان رشد می کند. امروزه بیشتر تولید زعفران،کاشت زعفران، فروش زعفران عمدتا در  ایران و استان خراسان رضوی و جنوبی صورت میگیرد.

چرا زعفران صادراتی درجه یک خیلی گران است؟

قیمت بالای زعفران به طور مستقیم بر رشد آن تأثیر می گذارد. به کمک تمام تکنولوژی ها و  اتوماسیون ها ، فن آوری  مکانیکی که وجود دارد نمی توان عملیات برداشت و پاک کردن زعفران را انجام داد و یا اگر هست خیلی محدود بوده و کاربرد چندانی ندارد.گل ها باید با دست در یک زمان خاص قبل از طلوع برداشت شوند. رشته های زعفران (نگما ها) باید با دست جدا شوند. این دقیقا کار دست است و نیاز به نیروهای کار بسیار ورزیده و ماهر در این زمینه است. به معنای واقعی  بیش از یک ساعت کار برای یک گرم زعفران خشک شده است. این بدان معنی است که پرداخت دستمزد به کارگرانی که در این زمینه یعنی چیدن زعفران و پاک کردن زعفران باید منصفانه باشد یا حداقل ما همه می خواهیم امیدوار باشیم و فکر کنیم که اینطور است.

فروش زعفران صادراتی

زعفران نگین صادراتی

پس از برداشت گل ها و ریشه ها جدا می شوند، روند مرتب سازی و خشک شدن آغاز می شود. این همچنین نیاز به دقت و دانش بالایی دارد. هر جزئیات کوچک اهمیت زیادی دارد ، دما و نور، شرایط ذخیره سازی، بسته بندی زعفران (کاغذ، پلاستیک یا شیشه)، قرار گرفتن در معرض نور پس از بسته بندی و بیشتر فرایند خشک کردن زعفران ، برای کیفیت بسیار مهم است.

چگونه زعفران با کیفیت را تشخیص دهیم؟

زعفران معمولا وقتی به آن نگاه میکنید  ترکیب زرد و عمیق قرمز یا نارنجی تیره  دارد. بالاترین کیفیت زعفران، بهترین و قوی ترین زعفران تقریبا یکنواخت شدید قرمز است. در هر صورت به رنگ زرد روشن آن وجود دارد.

فروش زعفران صادراتی

تشخیص زعفران اصل و در جه یک

زعفران را می توانیدبه راحتی خرید کنید، اما بین زعفران (یا علف های هرزه ای که به صورت گیاه شناخته می شوند) تفاوت های اندکی وجود دارد، که به چشم غیر قابل تمرکز ناسازگار است، اما اگر زعفران واقعی خالص،وبا کیفیت می خواهید، باید بدانیدروشهای شناخت زعفران را ، جهت شناخت بهتر زعفران اصل از تقلبی مطلب آموزش شناخت زعفران را در قسمت مقالات زعفرانی مطالعه کنید.پس از مطالعه آن قطعا به راحتی خواهید توانست زعفران اصل را از تقلبی به راحتی تشخیص دهید.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. در خرید اینترنتی زعفران بایستی به کیفیت و اصل بودن آن توجه نمود.بدلیل گران بودن و ارزشمند بودن زعفران، افراد سودجو زعفران تقلبی را که شبیه زعفران اصل است با هم مخلوط می کنند و به جای زعفران مرغوب می فروشند.

فروش زعفران صادراتی

زعفران صادراتی

با توجه به اینکه ۹۵ درصد زعفران دنیا در ایران و  استان خراسان تولید می شود ، تمام دنیا زعفران را با اسم زعفران ایرانی می شناسند، اخیرا زعفران تولید گلخانه ای در چین و افغانستان بجای زعفران ایرانی راهی بازار ایران می شود تا با اسم زعفران ایرانی به فروش رسد. با این کار هم نام زعفران ایرانی بعنوان بزرگترین رغیب دنیا خدشه دار می شود و هم سود خود را کسب می کنند.و نیز سهم ایران را در بازارهای جهانی کاهش می دهد.

با توجه به این دلایل مهم است که از کجا زعفران در جه یک بخریم.بهترین کار برای خرید زعفران صادراتی ، خرید زعفران به صورت مستقیم از کشاورز است چون عرضه کننده جهت فروش زعفران، خود کشاورز است.

زعفرانی که در زعفرانیک عرضه می شود تماما در شهرستان گناباد و علی الخصوص روستای باغ آسیا به دست مردمان زحمت کش این روستا تولید میشود.

تیم زعفرانیک به خود افتخار میکند که متشکل از کشاورز و آگاه از شرایط کشاورزی بوده و کشت زعفران در روستای باغ آسیا از توابع شهرستان گناباد می باشد.

تفاوت های بسته بندی زعفران صادراتی

تفاوت دیگر در بسته بندی زعفران است. زعفران اغلب در ظروف پلاستیکی ظریف فروخته می شود، که ممکن است برای کم کردم  قیمت فروش زعفران ، این کار انجام شود، اما قرار گرفتن زعفران در معرض نورباعث ایجاد واکنش های گرمایی و شیمیایی با پلاستیک میگردد که نهایتا  موجب آسیب رساندن به ادویه می شود،  زرپران گران تر معمولا در ظروف شیشه ای و یا فلزی  قرار می گیرد، با یک مهر و موم خلاء و در یک جعبه ماته تاریک برای جلوگیری از نور مستقیم.

خرید زعفران صادراتی

خرید زعفران سرگل صادراتی

صدور گواهینامه و تست یک تفاوت دیگر است. همانند بسیاری از محصولات دیگر، هر کسی می تواند ادعا کند در مورد یک محصول، اما تعداد کمی از آنها می تواند علمی آنها را ثابت کند. ما پیشنهاد می کنیم که فروشنده ای را پیدا کند که بتواند زعفران خود را آزمایش کند و نتایج (سطوح صفرنال، پیککوروکین و کروکین) را آزمایش کرد. بر اساس آزمون شیمیایی سطوح Safranal، Picocrocin و Crocin (مولکول های مسئول به ترتیب برای عطر، تلخ و رنگ) استانداردهای ایزو (3632) تنظیم طبقه بندی کیفیت زعفران است. معمولا با انجام این آزمایش ها قیمت زعفران  کمی بالاتر است زیرا این آزمایشها با عث افزایش هزینه ها و در نتیجه افزایش قیمت مصرف کننده  زعفران می شود.

در نهایت، از آنجا که طلای سرخ بیشتر به صورت سنتی رشد کرده و با کار دستی کار می کند، باید سعی کنید که رشد کنید که بهترین تلاش برای رشد زعفران است . منشاء نقش مهمی در این امر دارد، زیرا زمانی که زعفران در زیستگاه زیستی طبیعی خود رشد می کند، شرایط مطلوب است تا بتواند بدون استفاده از کود، روش های ارگانیک و عملکرد بهتر، امکان پذیر باشد..

آیا باید زعفران را آنلاین خرید؟

در حال حاضر شما ممکن است بدانید که اگر بر اساس همه چیزهایی که ما به شما گفتیم، حتی باید خطر و خرید آنلاین زعفران را داشته باشید. اما پاسخ به این سوال قطعا بله است! هنگامی که شما می دانید که چه باید بکنید، ارزانتر و آسان تر است که منبع عالی کیفیت زعفران را از تولید کنندگان قابل اعتماد دریافت کنید. شما همیشه می توانید آن را در یک فروشگاه فیزیکی خریداری کنید، جایی که ممکن است بتوانید به آن نگاه کنید و حتی بوی آن را بچشید، ما در زعفرانیک این کار را آسان کرده ایم. شما می توانید در سایت زعفران را انتخاب کنید و درب منزل پس از رویت زعفران و استشمام بوی بی نظیر آن محصول را تحویل گرفته و سپس پرداخت نمایید.اما دو عامل کلیدی را در نظر بگیرید:

چگونه می توانید بگویید که زعفران در مغازه چقدر مانده است و چگونه ذخیره و استفاده شده است؟

چگونه مالک فروشگاه و حاشیه های زنجیره توزیع بر قیمت نهایی شما تأثیر می گذارد؟

یکی دیگر از چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که هنگامی که شما در خیابان قدم میزنید، به علامت های تجاری و سهامی که فروشگاه ها در آن نگهداری می شوند محدود می شوند.  حال آنکه لزومی ندارد که برند های معتبر حتی دارای کیفیت بسیار خوبی باشند.کما اینکه بعضا مشاهده میشود که دارای کیفیت خوبی نیستند.اگر هم باشند آنها نیز زعفران خود را از کشاورز تهیه می کنند. هنگامی که شما زعفران را به صورت آنلاین  و مستقیم از کشاورز خریداری می کنید، می توانید زعفران خود را از هر جای دنیا از طریق اینترنت سریع، PayPal و پروازهای مستقیم دریافت کنید.

زعفران ایران

اصولا  تغییرات آب و هوا و شرایط جغرافیایی بر روی کیفیت و کمیت گیاهان و به ویژه زعفران کاملا تاثیر گذار است و گیاهانی که در نقاط مختلف دنیا کشت و برداشت می شوند ممکن است دارای مواد و در نتیجه اثرات مختلف و یا ارزش های درمانی متفاوتی باشند.

یکی از مواد موجود در زعفران که مقادیر زیاد آن باعث سمیت زعفران می شود ماده ای به نام safranal است که جزء مواد اصلی زعفران است .با تحقیقات جدیدی که در دانشکده  داروسازی تهران روی زعفران ایران انجام شده است ، مشخص شد که زعفران ایرانی دارای درصد کمتری از safranal نسبت به زعفران کشت شده درنقاط مختلف جهان است و این مسئله یکی از مهمترین و بزرگترین  مزیت ها و تفاوت های بین زعفران ایرانی وزعفران غیر ایرانی است.

در حقیقت می توان گفت که سمیت زعفران ایرانی در مقادیر زیاد ، کمتر از انواع غیر ایرانی است که این موضوع هنوز برای مجامع علمی ومصرف کنندگان خارجی تازگی دارد.
بدون شک می توان گفت زعفران ایرانی منطقه ی خراسان بهترین  زعفران  موجود در جهان است .به طوری که در ماه های اخیر فائو زعفران گناباد را به عنوان زعفران شاخص در جهان معرفی کرد .متن کامل این خبر رو میتوانید در اینجا مطالعه بفرمایید.

سالیانه نزدیک به 300 تن زعفران در کل جهان تولید می شود که از این مقدار حدود 270 تن آن درایران تولید و برداشت می شود. این در حالی است که ایران با تولید سالانه بیش از90  درصد زعفران جهان ، مقام اول را از نظر مقدار تولید و نیز کیفیت ممتاز زعفران به خود اختصاص داده است.

زعفران بدلیل قیمت بالا و ارزش افزوده خوب  آن در چند سال اخیر متاسفانه بصورت فله ای به کشورهای مختلف از جمله ایتالیا  و امارات و همچنین عمان صادر می گردد و در آنجا با بسته بندی شیک و مناسب با چند برابر قیمت و با برند غیر ایرانی در دنیا عرضه می شود. همچنین پیاز زعفران که  بسیار ارزشمند می باشد به کشورهای مختلف از جمله افغانستان و یا چین صادر می شود و با کیفیت پایین و به نام زعفران ایرانی تولید می شود.

در سال های  اخیر  با اعمال قوانین ممنوعیت صادرات فله ای زعفران و پیاز زعفران تا حدی جلوی این ضرر اقتصادی به کشور ایران که بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان می باشد گرفته شده است.

مجموعه زعفرانیک نیز هیچ گونه فروش عمده و فله ای زعفران به شرکت های خارجی و غیر معتبر ندارد و  خود در  زمینه بسته بندی زعفران به صورت بسته بندی از نیم گرمی تا  یک کیلوی با برند آی ریز  فعالیت می کند   همچنین جهت فروش عمده زعفران برای ارائه به شرکت های بسته بندی  داخلی  ایرانی استقبال می کند.

خرید زعفران صادراتی

خرید عمده زعفران صادراتی

فروش زعفران صادراتی

در فروشگاه زعفرانیک فروش  زعفران صادراتی به صورت فروش عمده ،فروش جزئی ،فروش بسته بندی شده زعفران صادراتی و به طور کلی فروش زعفران صادراتی تماما توسط کشاورز صورت می گیرد.

این مجموعه قادر است  انواع زعفران را تهیه، بسته بندی و به گمرک کشور مقصد ارسال نماید در همین زمینه چنانچه شما هموطن گرامی، ساکن ایران و یا مقیم خارج هستید و قصد صادرات زعفران و فروش آن  را در کشور خاصی دارید ما به یکی از دو روش زیر می توانیم با شما همکاری داشته باشیم:

  •  در روش اول، ما زعفران را به صورت فله ای همراه با برگه آزمایشگاه مورد قبول اداره استاندارد مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران برای شما ارسال می کنیم و شما خودتان  بعد از بسته بندی و انجام امور گمرکی زعفران را برای مشتری صادر می کنید.
  •  در روش دوم ما زعفران صادراتی را به صورت عمده و یا بسته بندی بر طبق خواست شما آماده کرده و بعد از انجام کلیه امور گمرکی زعفران را به گمرک کشور مقصد ارسال می کنیم.
    در واقع شما خودتان به صورت مجزا و مستقیم با مشتری در ارتباط بوده و زعفران را با قیمت مورد نظر خودبه مشتری  می فروشید و ما فقط تامین کننده ، بسته بندی، امور گمرکی و ارسال  زعفران را بر عهده داریم.
خرید زعفران صادراتی

زعفران صادراتی

هزینه گمرک و ارسال هوایی زعفران

هزینه تشریفات گمرکی و ارسال هوایی زعفران صادراتی به کشورهای همسایه ایران و حوزه خلیج فارس برای یک کیلو حدود یک میلیون تومان و به ازای هر کیلوی اضافی مبلغ 500هزار تومان اضافه می شود و هزینه تشریفات گمرکی و ارسال هوایی  صادرات زعفران به شرق آسیا و اروپا برای یک کیلو حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان و به ازای هر کیلوی اضافی مبلغ 500 هزار تومان اضافه می شود همچنین بعد از انجام امور گمرکی و ارسال هوایی، شماره بارنامه و لینک پیگیری برای شما ارسال می شود و شما می توانید به صورت لحظه ای و آنلاین از لینک فرودگاه، سفارش زعفران صادراتی خود را رهگیری نمایید.

کلیه هزینه های اعلام شده با توج به نوسانات دلار و قیمتهای قبل از انجام کار استعلام می شود.

صادرات زعفران

نکاتی در مورد فروش عمده زعفران

جهت مصرف داخل : زعفران جهت فروش در داخل کشور به صورت فله ای و بسته بندی شده و حداقل سفارش از 50 گرم به بالاست، همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران وجود دارد.

 فروش عمده زعفران صادراتی : جهت صادرات زعفران به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

خرید زعفران صادراتی

فروش  عمده زعفران صادراتی نگین

سفارشات خارج از کشور در صورت تمایل، بعد از انجام کلیه امور گمرکی با توجه به درخواست شما به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. زعفران از گمرک ایران به صورت هوایی به گمرک کشور مقصد ارسال می شود و مدت زمان انجام تشریفات گمرکی و ارسال تا مقصد حدود هفت روز کاری خواهد بود.

زعفران ارسالی چه به صورت فله ای وکیلویی و یا بسته بندی شده علاوه بر دارا بودن کیفیت با قیمتی کاملا رقابتی و مناسب عرضه می شود و  همچنین ( Quality certificates ) گواهینامه های کیفیت بین المللی برای عرضه و فروش در کشورهای مختلف، خصوصا اروپا می باشد.

همچنین ما آمادگی ارسال و تحویل زعفران صادراتی با بهترین کیفیت را در کشورهای ترکیه و آلمان و اتریش را به مشتریان شما در کشور مقصد را داریم. جهت مشاوره رایگان با شماره های ما د رتماس باشید.

جهت خرید زعفران صادراتی و یا خرید عمده زعفران صادراتی با شماره های ما در تماس باشید

بسته بندی زعفران صادراتی

مشاوره رایگان از طریق واتس آپ جهت خرید عمده زعفران صادراتی

بسته بندی زعفران صادراتی

مشاوره رایگان از طریق تلگرام جهت خرید عمده زعفران صادراتی

فروشگاه زعفرانیک