خرید و فروش زعفران در تهران

فروش زعفران در تهران, خرید زعفران در شهر تهران  , شرکت های فروش عمده زعفران در تهران ,خرید و فروش زعفران در تهران, فروش زعفران قائنات در تهران, فروشگاه زعفران تهران، قیمت فروش زعفران فله تهران چقدر است.

در این مطلب سعی میکنیم به تمامی سوالات درباره خرید زعفران در شهر تهران پاسخ دهیم تا شما که علاقمند به خرید و یا فروش این محصول هستید با چگونگی آن آشنا شوید.

خرید زعفران در تهران

 زَرپَران و یا همان زعفران  گیاهی است از تیرهٔ زنبقیان،  زعفران دارای خواص و فواید زیادی از قبیل دارویی و رنگ غذایی دارد. امروزه کمتر کسی هست که نداند بزرگترین تولید کنندگان زعفران در ایران و همینطور در جهان  استان خراسان بزرگ و به ویژه سه شهر گناباد و تربت حیدریه و قائنات است.این سه شهر به تنهایی بیش از 90 درصد زعفران در دنیا را تولید می کنند.

فروش زعفران در تهران

فروش زعفران گناباد در شهر تهران ،زعفران تهران

در این میان تربت حیدریه بشترین تولید را نسبت به دو شهر گناباد و قائن دارد. در اوایل سال  2019 میلادی زعفران شهرستان گناباد به دلیل استفاده از شیوه های سنتی در کاشت زعفران و همچنین استفاده از اب قنات در آبیاری زمین های زعفران توسط سازمان فائو  ثبت جهانی شد و با عث خوشحالی همه مردم ایران گردید.

امروزه اکثر ما ایرانیان وقتی به مشهد مقدس سفر میکنیم  پس از زیارت امام رضا (ع) به دنبال خرید سوغات خراسان(خرید زعفران) و یا سوغات مشهد که همان زعفران خراسان است هستیم.و معمولا سعی می کنیم این کار را در اطراف حرم امام رضا و بویژه بازار رضا انجام دهیم.ولی خب موقع خرید معمولا اطلاعات کافی در مورد انواع زعفران و درجه کیفیت آن نداریم و یا فروشنده های زعفران  موقع فروش زعفران این اطلاعات را به ما نمی دهند.و خب بالاخره بدون سوغاتی هم که نمی شود مشهد مقدس را ترک کرد.به هر صورت زعفران را از فروشنده های آن می خریم.

زعفران تهران

فروش زعفران عمده در تهران

چرا زعفرانیک بهترین فروشگاه فروش زعفران در تهران است ؟

درفروشگاه زعفرانیک زعفران درجه یک را مستقیم از کشاورز می خرید(ما خودمون کشاورزیم و تولید و بسته بندی توسط خودمون انجام میشه) و امکان تحویل و پرداخت زعفران درب منزل وجود دارد.

مزایای خرید زعفران از فروشگاه زعفران زعفرانیک چیست؟

خرید به صورت مستقیم از کشاورز ،ضمانت اصالت وکیفیت ، تحویل سریع و فوری، تنوع در بسته بندی ، مشاوره رایگان،وجود کلی مطالب آموزنده و کاربردی در سایت ، خرید عمده، قیمت مناسب

زعفرانیک چیست؟

زعفرانیک تیمی از روستای باغ آسیا از توابع گناباد (خراسان رضوی) است که تلاش دارد طلای سرخ خراسان را بدون واسطه به دست مصرف کننده برساند

نظرات خریداران زعفران از فروشگاه زعفران تهران زعفرانیک