,

قیمت زعفران در کانادا (قیمت هر گرم در ونکوور +اتاوا و مونترال)

زعفران، طلای سرخ ایران، یکی از گران‌ترین ادویه‌های جهان است که در بسیاری از کشورها، از جمله کانادا، طرفداران زیادی دارد. قیمت زعفران در کانادا بسیار گران هست و هرگرم حدود 8 تا 12 دلار فروخته میشود، اطلاع از قیمت زعفران در کانادا می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی و قیمت‌گذاری مناسب کمک کند. در ادامه با تحلیل قیمت زعفران در سایر شهر های کانادا مانند ونکوور و مونترال در سال 1402 با ما همراه باشید.

 قیمت زعفران در کانادا

قیمت زعفران در کانادا به عوامل مختلفی مانند نوع زعفران، کیفیت، برند و نوسانات ارزی بستگی دارد. به طور کلی، قیمت زعفران نگین در کانادا بین 7 تا 10 دلار کانادا برای هر گرم است. قیمت زعفران سرگل نیز بین5 تا 7 دلار کانادا برای هر گرم است. بنابر این صادرات زعفران به کانادا میتواند بسیار پر سود باشد.

جدول قیمت زعفران در کانادا 2024

نوع زعفرانقیمت هر گرم به دلار
زعفران نگین8 تا 11 دلار
زعفران سرگل6 تا 9 دلار

 قیمت زعفران در کانادا 1402

قیمت زعفران در کانادا در سال 1402 به دلیل نوسانات ارزی، افزایش قیمت داشته است. به طور کلی، قیمت زعفران نگین در کانادا در سال 1402 بین 8 تا 12 دلار کانادا برای هر گرم است. قیمت زعفران سرگل نیز بین 6 تا 10 دلار کانادا برای هر گرم است.

قیمت 100 گرم زعفران در کانادا

قیمت 100 گرم زعفران در کانادا به نوع زعفران و کیفیت آن بستگی دارد. به طور کلی، قیمت 100 گرم زعفران نگین در کانادا بین 800 تا 1200 دلار کانادا است. قیمت 100 گرم زعفران سرگل نیز بین 600 تا 900 دلار کانادا است.

قیمت 100 گرم زعفران در کانادا

پیشنهاد خرید
250 grams of sargol saffron in khatam container قیمت زعفران در کانادا (قیمت هر گرم در ونکوور +اتاوا و مونترال)

250 گرم زعفران سرگل هدیه ظرف خاتم

تومان۲۹,۵۰۰,۰۰۰تومان۲۹,۵۰۰,۰۰۰خرید کنید

 قیمت زعفران در ونکوور

قیمت زعفران در ونکوور، سومین شهر بزرگ کانادا، با توجه به نوع زعفران، کیفیت و برند متفاوت است. به طور کلی، قیمت زعفران نگین در ونکوور بین 8 تا 11 دلار کانادا برای هر گرم است. قیمت زعفران سرگل نیز بین 6 تا 10 دلار کانادا برای هر گرم است.

قیمت هر گرم زعفران در کشور کانادا

قیمت هر گرم زعفران در کشور کانادا

قیمت هر گرم زعفران در کشور کانادا به عوامل مختلفی مانند نوع زعفران، کیفیت، برند و نوسانات ارزی بستگی دارد. به طور کلی، قیمت زعفران برای هر گرم زعفران نگین در کانادا بین 7 تا 10 دلار کانادا است. قیمت هر گرم زعفران سرگل نیز بین 6 تا 9دلار کانادا است.

قیمت و خرید 100 گرم زعفران در ایران

 نکاتی برای موفقیت در صادرات زعفران به کانادا با قیمت خوب

  • کیفیت زعفران:

کیفیت زعفران شما مهمترین عامل در موفقیت شما در صادرات زعفران به کانادا است.

قیمت هر گرم زعفران در کانادا

  • قیمت گذاری مناسب:

قیمت زعفران خود را با توجه به قیمت زعفران در کانادا و قیمت زعفران در ایران تعیین کنید.

  • بازاریابی:

برای بازاریابی زعفران خود در کانادا از روش های مختلفی مانند تبلیغات در رسانه های محلی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی و یا ایجاد وب سایت به زبان انگلیسی استفاده کنید.

  • حمل و نقل:

زعفران را از طریق شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر به کانادا ارسال کنید.

  • رعایت قوانین و مقررات:

قوانین و مقررات مربوط به صادرات زعفران به کانادا را رعایت کنید. با رعایت این نکات می توانید در صادرات زعفران به کشور کانادا بسیار موفق عمل نمایید و از این کار سود خوبی بدست آورید. همیشه پر سود باشید. در فروشگاه زعفرانیک میتوانید هر مقدار که مورد نظرتان است از یک گرم تا چندین کیلو را به راحتی سفارش دهید و در تهران درب منزل دریافت و پرداخت نمایید. ارسال به شهرستان ها نیز در کمترین زمان ممکن انجام میشود. خرید زعفران عمده از کشاورز بدون واسطه فقط در فروشگاه زعفرانیک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *