راهنمای خرید زعفران اصل

راهنمای خرید زعفران درجه یک ، راهنمایی در مورد زعفران ،زعفران خوب و اعلا  را چگونه بشناسیم .راهنمایی در مورد خرید زعفرون ، مشاوره خرید زعفران اصل

معمولا هنگام خرید هر محصولی سوالات زیادی مانند بالا به ذهن ما میرسه در این مطلب سعی داریم به تمامی سوالات شما در زمینه خرید اینترنتی زعفران پاسخ دهیم

راهنمای خرید زعفران درجه یک

میگن زعفران طلای سرخ است. طلای سرخِ کویر، از هر ۱۵۰ گل ‌اش یک گرم،  وفقط یک گرم، محصول برمی دارند و این کیفیت  و کمیت مختص محصولاتی است که در کویر برداشت می شود. به نام زعفران می شناسندش و این نام عربی‌ شده‌ی «زرپران» است، زعفران اصل از جمله محصولاتی است که بانوان خانه دار و آشپز همیشه به دنبال جنس خوبش هستنند.

راهنمای خرید زعفران

راهنمای خرید زعفران

این مجموعه محصول زعفران خراسان و به ویژه زعفران گناباد را در سطح کشور با قیمتی کاملا مناسب ارائه میکند و تمامی محصولات ما با ضمانت کیفیت و به شرط تایید آن توسط آزمایشگاه ارائه می گردد.جهت خرید زعفران در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آموزش و راهنمایی برای شناخت و خرید زعفران

زعفران ، خریدش جزء آن دسته از خرید‌هایی است که مشتری باید تمام حواسش را در حین خرید زعفران جمع کند تا سرش کلاه نرود و جنس دیگری را به جای زعفران نخرد؛ به خصوص که این کار به سهولت انجام می‌گیرد.

بهترین برند زعفران چیه

از آنجایی که نسبت به سایر محصولات کشاورزی، زعفران ارزش مادی بیشتری دارد، بیش از آنکه توجه خودمان را بر روی برند و یا سایر مشخصات ظاهری این محصول معطوف کنیم، بایدراه های  چگونگی تشخیص زعفران اصل را یاد بگیریم.که ما آن را در قسمت وبلاگ سایت زعفرانیک کاملا توضیح داده ایم تا شما بتوانید خرید بهتری را تجربه کنید.

راهنمای خرید زعفران

راهنمای خرید زعفران اصل

علت آن است که «گل رنگ» شکل و ظاهری مشابه زعفران داشته و برخی از کاسبان سودجو، آن را به‌جای زعفران اصل به مشتری می‌فروشند.

تشخیص زعفران‌های اصلی از روی سرشاخه کلاله زعفران ساده‌ترین روش محسوب می‌شود. چراکه سرشاخه‌های کلاله زعفران سه‌شاخه و قسمت بالای آن شیپوری بوده که هرچه پایین‌تر می‌آید باریک‌تر می‌شود ضمن اینکه دارای مقداری طعم تند است؛ اگر زعفران شیرین باشد به این معناست که کاسب برای افزایش وزنش مقداری نمک یا شکر به آن افزوده است.

 البته چنانچه زعفران ها پودر شده باشند تنها با دستگاه‌های آزمایشگاهی قابل‌ تشخیص هستند.

زعفران اصل از جمله محصولاتی است که بانوان خانه دار و آشپز همیشه به دنبال آن هستند.زیرا می دانند که زعفران چه عطر و بوی  خاصی را به غذا می دهد.

اگر می خواهید زعفران اصل را در وزن های مختلف خریداری کنید، سایت های فروش مستقیم از کشاورز بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد.

زیرا محصولات خود را می توانید به صورت تضمین شده تهیه کنید.

چگونه زعفران  اعلا را انتخاب کنیم؟

امروزه می توانید منابع زعفرانی را در بخش هایی از مدیترانه، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و ایران پیدا کنید. اما مطلع هستید  که کیفیت متفاوت خواهد بود. و قطعا زعفران ایران و به خصوص زعفران خراسان شامل زعفران گناباد و قائن و تربت حیدریه دارای کیفیت بهتری خواهند بود.تا جای که فائو نیز این موضوع را تایید کرده است.

مشکل عمده در این مورد تمایل برخی از فروشندگان به قاطی کردن کمی زعفران با ادویه های ارزان قیمت و فروش آن به عنوان زعفران اعلا و با کیفیت برای به حداکثر رساندن سود است. بنابراین، خریداران چگونه زعفران با کیفیت(بهترین زعفران) را شناسایی کنند .برخی از راه هایبرای خرید زعفران خوب در زیر بیان شده است.

  • رنگ زعفران: احتمالا سریع ترین نشانه ای از محصول زعفران خالص  رنگ زعفران است. تمام محصولات باید رنگ قرمز یکدستی  داشته باشند. مراقب باشید اگر شما آن را به شکل پودر خریداری می کنید، این عادت مخلوط زعفران متاسفانه در مغازه های گوشه ای خیابان رایج است و برخی از فروشندگان آن را با ادویه های دیگر، به ویژه زردچوبه و قارچ، ترکیب می کنند.
  • بهتر است از خرید زعفران پودر به طور کامل جلوگیری شود. یکی دیگر از نشانه ها این است که فقط یک رشته زعفران را در یک کاسه کوچک آب بشویم، زعفران اصلی اب رادیر  زرد رنگ  می کند. اما زعفران جعلی این کار را سریعمی کند. بنابراین اگر زعفران هنوز رنگ خود را حفظ کند، آن را از آب خارج کنید، آن زعفران اصل است.
  • بافت زعفران : یک ریشه  زعفران را در انگشتان خود بشکنید و به آرامی مالش دهید، آن را باید خشک و شکننده احساس کنید. اگر آن را لمس کردید و حالت نرم و ملایم داشت ، بدان معنی است که رطوبت در بسته برای افزایش وزن وجود دارد.
  • طعم و عطر زعفران:زعفران را که می خواهید بخرید با حوائج و طعم و بوی خودبررسی کنید. اگر یک قطعه زعفران را در دهان خود قرار داده اگر دهانتان را  شیرین کند، آن زعفران جعلی است . جالب توجه است، زعفران یک ادویه است که طعم و مزه آن می توانددر  توضیح دشوار باشد. بهترین کیفیت زعفران دارای بوی قوی و غیر قابل انعطاف است و کمی تلخ می باشد.
  • به یاد داشته باشید اگر با قیمت پایین تر زعفران در جایی یا سایتی مواجه شدید  (شما می توانید یک مرور سریع در اینترنت انجام دهید و مطمئن شوید که زعفران اصلی است یا قلابی.

 

البته ما در بخش مقالات مطلبی با عنوان روش تشخیص زعفران اصلی را منتشر کرده ایم که می توانید جهت خرید زعفران از آن استفاده کنید.

زعفران می تواند طعم مواد غذایی خانه ما را مانند آن چه از رستوران پنج ستاره بیرون آمده است، خوشمزه و خوش عطر کند.

نگهداری زعفران در خانه

وقتی تصمیم گرفتید که زعفران تازه را در منزل نگهداری کنید ، این را بخاطر بسپارید و  به یاد داشته باشید که آن را در یک ظرف مهر و موم شده و بعد از استفاده از آن در مکان تاریک و خشک نگهداری کنید. ترجیحا در چیزی شبیه یک شیشه ی کمانچه در داخل کابینت . به یاد داشته باشید اگر معامله با زعفران قیمت کمتر از قیمت بازار است (شما می توانید یک مرور سریع در اینترنت انجام دهید) و سپس شانس این است که واقعی زعفران نیست و یا آن را با مواد پرکننده مخلوط است.

زعفران بسیار متمایز و معطر است. هنگامی که معامله واقعی را انجام داده اید، تفاوت در ظروف خود را به سلیقه و بو بسپارید. حتی به عنوان یک آماتور، زعفران می تواند طعم مواد غذایی خود را مانند آن که از رستوران پنج ستاره بیرون آمده است، ایجاد کند.

ما در این مجموعه محصول زعفران خراسان و به ویژه زعفران گناباد را در سطح کشور با قیمتی کاملا مناسب و در انواع مختلفزعفران ارائه میکنیم و تمامی محصولات ما با ضمانت کیفیت و به شرط تایید آن توسط آزمایشگاه ارائه می گردد.

یکی دیگر از مزیت های دیگر ما این است که شما ابتدا محصول را میبینید و سپس هزینه را پرداخت میکنید.

شما میتوانید از طریق سایت و یا شماره های تماس ما ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس در درب منزل مبلغ را  پس از رویت جنس پرداخت نمایید.جهت خرید عمده زعفران با شماره های ما در تماس باشید.

خرید اینترنتی زعفران