زعفرانیک: زعفران نیک خراسان

آذر ماه هر سال در شهر های خراسان بوی زعفران بیش از همیشه میپیچد. شهر ما گناباد نیز میزبان غنچه های بنفش و ارغوانی زعفران است که در دل خود گران ترین ادویه جهان را جای داده است.
گل ها و غنچه های ارغوانی به دست همه ی اعضای خانواده چیده میشوند و رشته های معطر و زیبای آنها با ظرافت از گل ها خارج میشوند و به صورت طبیعی و سنتی خشک میشوند.
و اما ما جوانتر ها این رشته های ارزشمند را به زیبایی بسته بندی میکنیم و برای عرضه به بهترین مردم دنیا یعنی هموطنان مان در بازار های مجازی عرضه میکنیم.

نوید یک طعم و رنگ بی نظیر را به شما میدهیم.

اولین خرید، شما را به خریدار همیشگی تبدیل خواهد کرد.

 

فروشگاه اینترنتی زعفران زعفرانیک مجموعه ای از جوانان روستای باغ آسیا هستند که به کمک شوارای روستا میخواهند دست عده ای دلال را از بازار زعفران کوتاه کنند. تیم زعفرانیک (زعفران نیک) مجموعه ایی از جوانان و نیز ریش سفیدان روستا  هست که عمری در راه کشت زعفران تلاش گسترده ای کرده اند و پس از سالها توانستند ثمره تلاش های خود را در قالب ثبت زعفران گناباد در سازمان جهانی فائو ببینند.

 

صحبت های موسس زعفرانیک را درباره وضعیت پیاز های زعفران ببینید.

 

ما در فروشگاه اینترنتی زعفران زعفرانیک تمام تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا زعفران با کیفیت و ارگانیک کشاورزان شهرستان  گناباد و روستامون (روستای باغ آسیا) را بدون واسطه به دست مصرف کننده ها در سراسر ایران وجهان جهت خرید عمده زعفران از کشاورز برسانیم.به امید اینکه اولا با این کار واسطه ها کم شده و اگر سودی هم حاصل شده به خود کشاورز برسد. با ما در ارتباط باشند.

 

زعفرانیک مجموعه ای از جوانان روستای باغ آسیا هستند که میخواهند دست دلال ها را از بازار زعفران کوتاه کنند. تیم زعفرانیک مجموعه ایی از جوانان و نیز ریش سفیدان روستا هست که عمری در راه کشت زعفران تلاش گسترده ای داشته و پس از سالها توانستند ثمره تلاش های خود را در قالب ثبت زعفران گناباد در سازمان جهانی فائو ببینند.

صحبت های توریست های چینی درباره مجموعه زعفرانیک

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *