زعفران دختر پیچ 

در این مطلب قصد داریم که بگوییم زعفران دختر پیچ چیست ،  مطالبی درباره زعفران دسته یا همان دختر پیچ  یا به گفته عده ای زعفران رشته کامل صحبت کنیم.در این مورد سوالات زیادی مطرح است مانند : زعفران دختر پیچ چیست ، قیمت زعفران دختر پیچ و  خواص زعفران رشته کامل چیست، چرا زعفران دخترپیج از بقیه زعفران ها ارزانتر است و…..

در این مطلب سعی می کنیم به تمام سوالات بالا پاسخ مناسب دهیم.شما اگر در این زمینه تجربه ای دارید آن را با ما در میان بگذارید.

زعفران دسته

زعفران دسته یکی از انواع زعفران و نیز از اصلی‌ترین نوع آن است و بهتری است اینطور بیان کنیم که این نوع زعفران نوع اورجینال زعفران است که کمترین دخالت عوامل انسانی در آن وجود دارد.و در واقع رشته کامل زعفران است.

زعفران دسته

زعفران دختر پیچ چیست

  بدون جداسازی بخش خاصی از رشته زعفران و با کنار هم چیده شدن و خشک شدن رشته کامل زعفران (شامل کلاله و خامه) به‌دست می‌آید. به‌طور معمول طول بخش خامه در حدود 5 تا 7 میلیمتر بوده و در صورتی‌که زعفران از کیفیت مناسبی برخوردار باشد طول بخش کلاله از آن بیشتر خواهد بود.

دخترپیچ

کیفیت و عطر و بوی این نوع زعفران فوق العاده است.طریقه چیدن رشته‌های زعفران بر روی هم به صورت یک‌سویه می‌باشد. به این صورت که کلاله‌ها روی یکدیگر و خامه‌ها نیز بر روی همدیگر قرار می گیرند.

ویژگی‌های زعفران دختر پیچ (دسته)

زعفران دسته یا همان زعفران دخترپیچ  چند ویژگی مهم دارد :

  • این نوع زعفران تمامی خواص زعفران را یکجا دارد
  • عطر و بوی فوق العاده این نوع زعفران
  • قیمت زعفران دخترپیچ نسبت به سایر انواع زعفران کتر و ارزانتر است به همین دلیل به آن ارزانترین نوع زعفران می گویند
  • عدم امکان تقلب در این نوع زعفران( البته با توجه به شرایط بد اقتصادی احتمال تقلب در این نوع نیز وجود دارد) به قول معروف به چشمان خودتون هم اعتماد نکنید مگر زعفران رو از شخص یا جای مطمئن بخرید یا خرید زعفران از کشاورز
رشته کامل زعفران چیست و فواید ان

زعفران دختر پیچ چیست

قیمت زعفران دسته یا دختر پیچ

قیمت زعفران دخترپیچ  (دسته) نسبت به سایر انواع زعفران کمتر است ، همانطور که در مطلب قیمت زعفران بیان شده است زعفران نگیم بالاترین قیمت و خامه یا سفیدی زعفران پایینترین قیمت را دارد.

با توجه به این که رشته کامل زعفران شامل هر دو نوع زعفران(نگین+ خامه) می باشد در نتیجه قیمت زعفران دختر پیچ میشود چیزی بین قیمت زعفران نگین و خامه البته به طور کامل میانگین نمیشود و درصد خاصی دارد.این خود دلیلی است بر پایین بودن قیمت زعفران دسته نسبت به سایر انواع زعفران

زعفران دسته + فواید و خواص

خواص رشته کامل زعفران در واقع تمام خواص زعفران است که در مطلب آن در بخش مقالات بیان کردیم.این نوع زعفران به دلیل کامل بودن رشته زعفران دارای تمامی خواص زعفران است و با خرید زعفران دخترپیچ شما در واقع تمام خواص زعفران را یکجا می خرید.

 پیشنهاد می کنیم مطلب خواص زعفران را مطالعه بفرمایید.

جهت خرید انواع مختلف زعفران میتوانید به قیمت فروشگاه زعفرانیک مراجعه نمایید و چنانچه قصد خرید عمده زعفران را دارید با شماره های ما در تماس باشید.

فروشگاه اینترنتی زعفران کشاورز آنلاین

به این مطلب چند ستاره می دهید

یک ستاره<>پنج ستاره

محبوبیت / 5. مجموع آرا

Summary
زعفران دختر پیچ چیست ، قیمت زعفران دخترپیچ ، خواص رشته کامل زعفران یا دسته - زعفرانیک
Article Name
زعفران دختر پیچ چیست ، قیمت زعفران دخترپیچ ، خواص رشته کامل زعفران یا دسته - زعفرانیک
Description
زعفران دختر پیچ چیست ،زعفران دسته یا زعفران دختر پیچ همان رشته کامل زعفرون است که دارای خواص زیادی است وبرای آگاهی از قیمت زعفرون دسته
Author
Publisher Name
زعفرانیک
Publisher Logo