زعفران فله ای 

زعفران فله، قیمت زعفران فله ای چقدر است؟فروش زعفران فله در تهران چگونه است،.قیمت زعفران فله ای به روز،قیمت زعفران فله در ایران،قیمت زعفران سرگل فله

در این مطلب سعی می کنیم به تمام سوالاتی که در بالا ذکر شد پاسخ دهیم.اگر سوالی در ذهن شما در مورد زعفران و خرید آن به صورت فله  و یا خرید زعفران هست میتوانید با شماره های ما در تماس باشید و یا آن را از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

قیمت زعفران فله

یونانیان و رومیان باستان از زعفران به عنوان عطر استفاده می کردند. امروزه از زعفران به عنوان ادویه پخت و پز و رنگ لباس و همچنین در ساخت داروهای مختلف استفاده می شود. در حال حاضر بخش مهمی از برخی غذاهای ایرانی و شرقی، خاورمیانه و اروپایی مانند بویلابایس فرانسوی، اسپانیایی پائلی، مارپیچی مارکسی و بسیاری غذاهای دیگر از زعفران است. با این حال زعفران یک ادویه گران قیمت است. و این گران بودن هزینه آن با توجه به شرایط کاشت و  برداشت زعفران است. فقط یک مقدار کمی از هر گل زعفران استفاده می شود و تمام برداشت باید با دست انجام شود.

قیمت زعفران فله  ؛ بسته به زمان خرید و نوع زعفران و درجه کیفیت زعفران تعیین می‌شود. میزان عرضه و تقاضای زعفران در بازار و نیز قیمت دلار روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد به صورتی که در سالیان اخیر با نوسانات نرخ ارز شاهد نوسانات زیادی در قیمت زعفران به صورت فله بوده ایم

معمولا وقتی زعفران را به صورت فله می خریم قیمت زعفران به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و بهتر است که زعفران را به صورت عمده از کشاورز بخریم تا با این روش دست دلالان و سود جویان کوتاه شده و کمکی به کشاورزان زحمت کش زعفران شود.زعفرانیک به خود افتخار میکند که خود کشاورز بوده و تیم زعفرانیک نیز کشاورز و اشنا به امور کشاورزی و کاشت زعفران است.

زعفران فله ای مشهد

قیمت زعفران فله ای

زعفران گیاهی است با ارتفاع تقریبا 30 سانتیمتر که دارای برگهای دراز و سبز مانند تره است . ساقه زیر زمینی آن ازپیاز تشکیل می شود . این پیازها سخت و مدور و گوشتدار و پوشیده از غشاء های نازک قهوه ای رنگ می باشد . گلهای زعفران ارغوانی ، منظم و شامل لوله ای دراز است که به سه گلبرگ و کاسبرگ قرمز رنگ منتهی می شود .این گیاه دارای خواص دارویی و درمانی زیادی است که آن را به عنوان پادشاه ادویه ها معرفی کرده است.

کاربرد زعفران فله ایی

خرید زعفران فله ایی معمولا توسط تجار و بازرگانان و همچنین کسانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند و نیز هتل ها و رستوران ها، قنادی ها و آشپز خانه ها صورت میگیرد.

قیمت زعفران فله

خرید زعفران فله به صورت عمده

معمولا کسانی مایل به خرید  زعفران به صورت  عمده هستند که می خواهند زعفران را با قیمت مناسب تری بخرند.البته در خرید سایر محصولات هم این نکته صدق می کند که قیمت در خرید زعفران عمده کمتر و پایینتر است.

خرید عمده زعفران فله

معمولا رستوران ها و هتل هاو آشپز خانه ها به دنبال زعفران فله یا زعفران شکسته (پودر زعفران) و یا زعفران بوری هستند تا قیمت کمتری را پرداخت کنند.البته این نوع زعفران تمام خاصیت زعفران را دارد منتهی شکل آن کمی تغییر کرده است که دلیل آن جابجایی بیش از حد زعفران،پودر و نرم شدن زعفران حین بسته بندی و بسیاری از دلیل های دیگر می تواند باشد.

فروش زعفران فله ای

قیمت زعفران فله در دبی

خرید زعفران فله

مجموعه زعفرانیک در این زمینه سعی نموده تا انواع زعفران  را به صورت کلی و عمده و همچنین به صورت جزئی از یک مثقال تا چندین کیلو را به صورت فله ای در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار دهد.شما میتوانید انواع زعفران را به صورت و اندازه دلخواه در فروشگاه اینترنتی زعفرانیک سفارش دهید و در تهران در همان روز دریافت نماید و پس از رویت زعفران ، پرداخت نمایید و در سایر شهر های ایران از طریق ارسال پستی دریافت نمایید.

تمامی زعفران های ارائه شده در زعفرانیک دارای ضمانت کیفیت می باشد.در زعفرانیک شما زعفران را به صورت مستقیم از کشاورزان خرسان رضوی و به ویژه شهرستان گناباد و روستای باغ آسیا خریداری می نمایید.

زعفران فله گناباد

لازم به ذکر است که زعفران گناباد در ماه های اخیر توسط فائو ثبت جهانی شده.پیشنهاد ما به شما مطالعه مطلب زعفران گناباد است.

دفتر های فروش ما در گناباد و تهران و به زودی در سایر شهرهای ایران پشتیبانی این کار را انجام خواهند داد.

عرضه کننده ی مستقیم به رستوران ها، فست فودها ، تالار ها ، تره بار ها ، میوه فروشی ها، فروشگاه ها و کلیه مجموعه های مواد غذایی و غیرهجهت مشاوره رایگان و خرید زعفران فله میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

خرید زعفران