خرید زعفران قائنات

خرید زعفران قائنات ,زعفران ممتاز قائنات , قیمت امروز زعفران در قاینات , زعفران سحرخیز ,  پخش زعفران قائنات , نمایندگی زعفران قائنات در مشهد, خرید زعفران مرغوب ,قیمت زعفران قاینات ، پودر زعفران قائنات , زعفران ممتاز قاینات , قیمت یک کیلو زعفران قاینات , زعفران ساییده شده قاینات ,قیمت زعفران یک گرمی قاینات , پخش زعفران قائنات , زعفران ممتاز قائنات تقلبی , قیمت زعفران سرگل نگین

 

قائنات

شهرستان قاینات(پارسی باستان: آرتاگوانا و به مرکزیت شهر قائن، در شرق ایران و شمال استان خراسان جنوبی در حد فاصل ۱۵ و ۳۳ تا ۱۲ و ۳۴ عرض جغرافیایی و ۳۸ و ۵۸ تا ۵۶ و ۶۰ طول جغرافیایی قرار دارد. شهر قاین در گذشته مرکز ایالت قهستان بوده و شهرستان قاینات، تا سال ۱۳۵۸، یکی از بخش‌های شهرستان بیرجند بود که در ۲۷ بهمن ۱۳۵۸ با تصویب هیئت وزیران از شهرستان بیرجند جدا شده و به صورت شهرستان مستقل درآمد.

قائِن یا قاین دومین شهر بزرگ و اصلی خراسان جنوبی می‌باشد قائن به خاطر زعفران و زرشک مرغوب آن دارای شهرت جهانی است. شهر قائن که در گذشته دارای برج و بارو، کهندژ، خندق و ارگ بوده، به همراه  گناباد و فردوس  از شهرهای مهم ایالت قهستان بزرگ محسوب می‌شده‌ است.

زعفران ممتاز قائنات

زعفران قاینات

شهر قائن از شما به گناباد و از جنوب به بیرجند.و از سمت مغرب به شهرستان فردوش و از شرق با کشور افغانستان و هرهای خواف و تربت جام همسایه است.

گویش مردم قائن

گویش قاینی یکی از گویش‌های جنوب خراسان با ویژگی‌های فارسی دری است.

 محصولات کشاورزی قائنات

از محصولات کشاورزی و سوغاتی شهر قاین می توان  زعفران، زرشک، پسته، آلو، عناب و فرش دستباف اشاره کرد. زعفران شاخص ترین محصول این شهر توابع آن است که به طلای سرخ معروف است . سالیان درازی است که زعفران را به صورت فله به اسپانیا برده  شده و در آنجا پس از بسته بندی مناسب به سایر نقاط جهان صادر می گردد و کشور ما از در آمد سرشار ارزی این ادویه گران بها بی نصیب است.

 

زعفران ممتاز قائنات

محصولی مانند زعفران قاینات و مقوله ای مانند صادرات زعفران به بازار جهانی که با عرضه انواع مختلف زعفران و به صورت بسته بندی صورت می گیرد و این صادرات با کیفیت های درجه یک و متاز از این محصول تا کیفیت پائین تر در حال انجام است.

محصولی که قرار است وارد بازار جهانی شود باید از شرایط مطلوبی بهره مند باشد که زعفران قاینات تمامی این استاندارد ها را دارد.

  شرایط شامل موارد زیر است :

  •  نرخ روز مطلوب که ما را در بازار جهانی در کنار رقبای قدرتمند در این حوزه یعنی حوزه زعفران و صادرات ان قرار می دهد.
  • کیفیت که روی قیمت زعفران  تأثیرگذار است  و امکان فرآوری در این حوزه می تواند امکان ارائه کیفیت مناسب با قیمت بهتر را میسرسازد و مشتریان زیادی روی کیفیت محصول از عطر، بو، رنگ دهی و … تاکید دارند.

3- استانداردها و گواهی های لازم برای بازارهای مختلف که با سخت گیری هایی نیز صورت می گیرد و راه برای صادرات بهتر برای رقبای ما با تکیه بر سیاست های خارجی ما هموارتر می باشد و نیاز داریم که متناسب با نیاز بازار جهانی، سیاستی را اتخاذ نمائیم که صادرات بهتر و بیشتر را در این محصول برای ما به همراه داشته باشد.

قائنات-زعفران-خرید

چیدن گل زعفران در قائنات

زعفران ممتاز قائنات تقلبی

در این میان عده زیادی دلال با استفاده از نام زعفران قائنات دست به سود جویی می زنند و  اقدام به تولید و بسته بندی زعفرانی های بی کیفیت با نام و اسم و برند زعفران قائنات می کنند که این امر باعث ضربه زدن به نام قائنات و زعفران قائنات است و به طور کلی باعث ضربه به زعفران ایران می گردد.

قیمت زعفران قائنات

زعفران ممتاز قائنات

دلال ها به حدی از این نام سوئ استفاده می کنند که در ذهن عوام قائنات به عنوان نوعی از انواع زعفران جا افتاده است و مردم عادی فکر می کنند که قائنات هم مانند نگین و سرگل و دختر پیچ نام نوعی زعفران است. در حالی که این طور نبوده و نام شهری است که تولید زعفران در آن صورت می گیرد.

خرید زعفران ممتاز قائنات

 زعفرانیک ارائه دهنده زعفران گناباد می باشد و زعفران ارائه شده در این سایت تماما کاشت و برداشت آن توسط تیم زعفرانیک صورت می گیرد.همانطور که همگان مطلع هستند زعفران گناباد در سال 1397 توسط سازمان جهانی فائو ثبت جهانی شد و دلیل این کار هم کاشت به روش سنتی و نیز آبیاری توسط آب قنات عنوان شد. پس عملا در این سایت هیچ گونه زعفران قائنات ارائه نمی گردد.

قیمت یک کیلو زعفران قائنات

برای دریافت قیمت روز زعفران و نیز قیمت یک مثقال زعفران  گناباد و قائنات و نیز تربت حیدریه  میتوانید به کانال زعفرانیک در شبکه های اجتماعی مراجعه کنید و قیمت روزانه زعفران را در آنجا مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی زعفران از کشاورز