• خرید زعفران مستقیم از کشاورز

خرید مستقیم زعفران از کشاورز

زعفرون داریم تا زعفرون

خرید زعفران عمده از کشاورز

خرید زعفران از کشاورز مطمئن ترین روش خرید زعفران عمده و یا بسته بندی است،چون واسطه ها و تقلب های احتمالی به حداقل ممکن می رسد و فروش زعفران مستقیم و بدون واسطه توسط کشاورز صورت می گیرد. این فروش عمده می تواند  حضوری و مستقیم و یا آنلاین و از طریق شبکه اجتماعی باشد.

فروش عمده زعفران در این فروشگاه به صورت اینترنتی و حضوری، عمده و جزئی و مستقیم توسط کشاورز روستای باغ آسیا (گناباد) در جنوب خراسان رضوی صورت میگیرد. ما در زعفرانیک از تولید و کاشت زعفران تا تولید محتوا، حتی فروش زعفرون را خودمان انجام می دهیم. در واقع شما  زعفران اصل را با تمام خواص زعفران مستقیم از کشاورز میخرید. طراحی سایت و عکاسی محصولات نیز توسط خودمان صورت میگیرد و فقط و فقط زعفران می فروشیم. این یعنی فروش زعفران بی واسطه توسط کشاورز به معنای واقعی. اگه دنبال زعفرون با کیفیت و تضمین کیفیت زعفرون با قیمت مناسب هستی مطالب این صفحه رو تا انتها بخون.

ویدیو های ما را دراینستاگرام ببینید.

خرید زعفران عمده از کشاورز

فروش زعفران توسط کشاورز

زعفران فروشی کشاورز

خرید زعفران از کشاورز

جهت خرید عمده زعفران از کشاورز به صورت فله، مثقالی و گرمی با ما تماس بگیرید و یا اینکه از قسمت فروشگاه سایت اقدام به خرید زعفران از کشاورز کنید. انواع مختلف زعفران صادراتی جهت فروش شامل : زعفران نگین و انواع مختلف زعفران صادراتی نگین، زعفران سرگل و… را جهت خرید عمده و  فله ای انتخاب و تهیه نمایید و در تهران  به صورت رایگان و فوری دریافت نمایید.

 تیم زعفرانیک به خود افتخار میکند که متشکل از کادری کشاورز و آگاه از شرایط کشاورزی بوده و بدون واسطه و حداقل سود ، زعفران اصل و مرغوب را به شما ارائه می دهد.

خرید زعفران عمده

زعفران فروشی

چه نوع زعفرانی عمده بخرییم :

 جهت خرید زعفران عمده از کشاورز و زعفران کادویی و یا حتی به صورت جزئی بهتر است به عنوان گام اول برای انتخاب زعفران درجه یک و اعلا ، ابتدا انواع زعفران را بشناسید تا بتوانید در موقع خریدزعفران ، انتخاب بهتری داشته باشید.

مقالات را دنبال کنید تا موقع خرید زعفران دقیق تر باشید

شناخت زعفران سرگل

فروش زعفران عمده

زعفرون سرگل همانیست که وقتی به مغازه ها برای خرید زعفرون مراجعه میکنیم میبینیم، (البته اگر زعفران اصل باشه). محصول زعفران سرگل مرغوب و اعلا را با اطمینان خاطر از اصل بودن و کیفیت زعفران جهت خرید زعفران و  یا خرید کادویی انتخاب نمایید.

  زعفران سرگل رو بشناس

شناخت زعفران دختر پیچ

خرید زعفران از کشاورز

پیشنهاد کشاورز آنلاین به شما جهت خرید اینترنتی زعفران از کشاورز ، انتخاب رشته کامل زعفران(دخترپیچ) است، چون تمامی خواص زعفران را داراست. زعفران روستای ما و نیز گناباد به دلیل آبیاری توسط قنات و کاشت به روش سنتی در سازمان جهانی فائو ثبت جهانی شده .

زعفران دخترپیچ رو بشناس

شناخت زعفران نگین

خرید عمده زعفران

اینجا میتونید زعفران نگین ، که بیشتر برای صادرات به کشورهای عربی و شرق آسیا استفاده میشه رو صورت مثقالی و گرمی، ویا عمده از کشاورز آنلاین بخری. انواع مختلف زعفران مرغوب واصل، جهت فروش زعفران در تهران موجود می باشد.

زعفران نگین رو بشناس

خرید زعفران عمده

دومین گام جهت خرید زعفرون عمده و مرغوب از کشاورز ، تشخیص زعفران اصل و واقعی از تقلبی است. به همین منظور در این مطلب تمامی راه های شناخت زعفران اصل را گرد آوری کردیم و در پایان مطلب، دو عدد ویدیو آموزشی برای شما آماده شده که پیشنهاد میکنیم ببینید.(آموزش توسط کشاورز )

هدف اصلی ما در زعفرانیک آگاهی رساندن و شناسوندن زعفران اصل و واقعی به مخاطبه تا همگان اطلاعات کاملی هنگام خرید زعفران داشته باشند.

جهت مشاهده مطلب کلیک کنید

1
2
3
فروش عمده زعفران
1

خرید بدون واسطه

2

تضمین کیفیت

3

تحویل فوری و رایگان

ثبت جهانی زعفران گناباد

زعفران گناباد به دلیل کاشت به روش سنتی و آبیاری با آب قنات در سال 2018 در سازمان جهانی فائو ثبت جهانی شد.دلیل عطر و بوی فوق العاده زعفران گناباد آبیاری با آب قنات و استفاده از کود حیوانی  در کشاورزی می باشد.مفتخریم که زعفران گناباد را برای فروش عمده زعفران ارائه می کنیم

مشتریان زعفران کشاورز زعفرانیک چه میگویند

همیشه فکر میکردم خرید اینترنتی ، یک چالشه و احتمال اینکه طرف پول رو بگیره و در قبال پول جنس رو نده و یا جنس بنجل و تقلبی تحویلم بده زیاده، راستش رو بخاین با همون پیش زمینه ازتون زعفرون خریدم، ولی وقتی زعفرون ها دستم رسیدن واقعا به خرید خودم تبریک گفتم، خوشحالم که شما رو پیدا کردم.ممنون که حس من رو نسبت به خرید اینترنتی و آنلاین تغییر دادین،خوشحالم که از کشاورز خرید کردم

محمد حاجی پور

مرسی از وقت شناسیتون.فکر نمیکردم اینقدر سریع سفارشم رو به دستم برسونید. اینکه دو ساعته زعفرون رو به دستم رسوندین قید کیفیت رو زده بودم اما وقتی بسته زعفرون رو باز کردم ،خودم رو برای این پیش داوری سرزنش کردم.کار درجه یک، زعفران درجه یک ، فروشگاه درجه یک

الناز رحیمی

با  مطالعه سایت و خرید از شما حس  می کنم به کشاورزی  و گسترش اون در کشور خدمت کردم.ضمن اینکه اطلاعات کاملی در مورد زعفرون بدست آوردم.از زعفرونتون که دیگه نگم

خانم مهرانپور

تو جشنواره قربان تا غدیر و جشنواره یلداتون خرید کردم و تخفیف و اشانتیون های خوبی گرفتم.منتظر جشنواره های جدیدتون هستم

محمد رضا

قیمت خرید زعفران از کشاورز

زعفران فروشی کشاورز آنلاین

شما می توانید زعفران مرغوب  و درجه یک را مستقیم از کشاورز به صورت،عمده و در انواع مختلف ، انتخاب و در تهران در همان روز و به صورت رایگان و فوری دریافت نمایید. جهت مشاوره  در مورد خریدزعفرون و  شناخت انواع زعفران و نیز شرایط ارسال زعفران به خارج از کشور (صادرات زعفران ) و همچنین خرید عمده زعفران از کشاورز و اطلاع از قیمت فروش عمده زعفران میتوانید با شماره های ما در تماس باشید. یک کشاورز میتواند بهترین مشاور برای خرید زعفران عمده باشد.

زعفران را ازکشاورز بخرید   حتی اگه از زعفرانیک نمیخرید

تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی زعفران زعفرانیک محفوظ است © کپی رایت 2020